Зателефонуйте нам:
+38 (096) 43 65 942

Про нас

 Ukrbeverage (Укрбевередж)

Зробіть напої вдома

ukrbeverage

Не так давно домашній алкоголь виготовлявся переважно через дефіцит на загальному ринку. Сьогодні ж все більшої популярності набирає хобі з виготовлення домашніх лікерів або горілки. Людство повертається до старих традиційних рецептів у виготовленні алкоголю. Частково така тенденція пов’язана із модою на «автентичність», а також прагненням заощадити на купівлі дорогих алкогольних напоїв, а подекуди – бажанням справити враження на друзів.

Виготовити горілку, самогон, джин, ром чи віскі можна вдома, достатньо лише обрати відповідні спиртові турбо дріжджі на сайті, додати цукор та воду! Спиртові турбо дріжджі містять чистий штам дріжджів, який максимально зменшує кількість побічних продуктів і сивушних масел в алкоголі. Відрізняються поліпшеною горілчаною органолептикою і підвищеним виходом готового продукту.

Продукція в нашому магазині виготовлена в країнах ЄС, а тому характеризується найвищою якістю і безпекою. Ціни більш ніж демократичні. Рецепти і поради допоможуть початківцям долучитися до цієї цікавої справи.


Ранок буде добрим!

Перевірено – при дотриманні усіх рекомендацій щодо використання спиртових дріжджів компанії Alcotec, (а також міри у вживанні алкоголю!) Ви забудете про ранкове похмілля чи головний біль.


Чиста вода – запорука якості

Рекомендуємо застосовувати для виготовлення алкогольних напоїв (та їх розбавлення) лише очищену воду. Це може бути відфільтрована або джерельна вода, НЕ дистильована.


Сraft spirit в тренді

Здивуй свої смакові рецептори – трохи спецій, ягід, меду… і своєї фантазії, аби досягти надзвичайного присмаку улюблених напоїв.
Економте свій час і гроші – з нашими турбо дріжджами достатньо лише однієї перегонки!

Відроджуймо традиції разом!
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!